731 902 402
kontakt1@joint-point.pl

Współpraca

W związku z rozwojem firmy JOINT-POINT oraz większą świadomością społeczną o dobroczynnym działaniu konopnych produktów poszukujemy firm i osób indywidualnych zainteresowanych współpracą z korzyścią dla obu stron. Zapraszamy do współpracy zarówno hurtowej jak i detalicznej. Oferujemy najwyższej jakości certyfikowane produkty CBD, gwarancję stałych cen oraz wszelaką pomoc w zakresie dystrybucji naszych produktów.

W swojej ofercie posiadamy także EKSPOZYTORY wolnostojące, wykonane z wysokiej jakości pleksi, są łatwe w montażu, przyciągają wzrok klienta i idealnie eksponują nasze produkty, których sprzedaż dzięki ekspozytorom jest znacznie większa. Masz punkt, w którym można postawić taki ekspozytor? Napisz do nas!

Chcesz otworzyć swojego JOINT-POINTA?
Zapraszamy do podjęcia współpracy, w której masz możliwość otwarcia swojego sklepu konopnego pod naszym szyldem, oferujemy pełne wsparcie dla naszych partnerów, takie jak pomoc w przygotowaniu lokalu, sukcesywne szkolenie oraz know-how produktowy i sprzedażowy. Osoby zainteresowane tematem prosimy o kontakt pod numerem 881-788-420 lub mailowo kontakt@joint-point.pl

Zapraszamy do współpracy

881 788 420
kontakt@joint-point.pl